Duben 2017

Exkurze do vinařských oblastí Rakouska

30. dubna 2017 v 23:44 Zážitky
V pátek 21. dubna jsme se spolu s paralelní třídou zúčastnili poznávací exkurze do rakouského příhraničí.

Velikonoční bábovičky polévané čokoládou

17. dubna 2017 v 12:36 Recepty
Já vím, že už je skoro po Velikonocích, ale kdybyste si i přesto chtěli poslední prázdninový den zpříjemnit něčím sladkým, mám pro vás nachystaný recept na čokoládové bábovičky.

Čtení pomáhá

8. dubna 2017 v 22:04 Když je nuda ...
Je všeobecně známé, že ten, kdo čte, má větší slovní zásobu, nemusí tolik přemýšlet, kam napíše y a kam i, dokonce se říká, že pravidelní čtenáři mají bujnější fantazii.

Konec blogu

1. dubna 2017 v 22:50 Když je nuda ...
Zdravím všechny pravidelné čtenáře i ty, kdo sem zavítali poprvé. Jistě jste si všimli, že poslední dobou na blogu nepřibývají články. Není to ani tak tím, že bych neměla čas, ale prostě mě to už nebaví. Ano, vidíte dobře, nebaví mě to a s blogem nyní končím. Chci vám všem tedy moc poděkovat za všechny komentáře i za každý přečtený článek. Moc mě těšila i přibývající čísla na počítadle, které jsem si sem nedávno dala. S tím vším je teď konec.
Ještě než nadobro odejdu bych chtěla jmenovitě poděkovat hlavně Adelušce, která mi byla insiprací i velkou podporou. Další úžasný človíček je Tlapka, od které jsem se toho nejen hodně naučila, ale z jejího blogu se i dozvěděla spoustu zajímavých informací. A poslední, koho bych ráda vyzdvihla, je Mery, bez které bych nevěděla, že vůbec tahle stránka existuje.
Bylo mi tu s vámi dobře, ale vše jednou musí skončit. Sbohem.