The Tap Tap (podruhé)

29. září 2016 v 18:08 |  Zážitky
V pátek 16.9. jsme se vypravili na koncert - pro někoho možná neznámé - kapely. The Tap Tap.

Koncert se konal při příležitosti výročí založení školy CHARITAS ve Výstavišti Flora Olomouc.
Kapela je netradiční nejen tím, že většina hudebníků sedí na vozíku, ale hlavně svým neokoukaným černým humorem, který do svých textů s oblibou přidávají. Cizí jim není ani nadsázka, natož to, že si ze sebe ve vhodných příležitostech umí udělat legraci.
Během koncertu panovala příjemná atmosféra. Někteří diváci se již po krátké době pustili do tance, zanedlouho udělali "vláček" a "projížděli" mezi stále sedícími osobami. Ty vyzývali, aby se k nim připojili, až nakonec tancovalo půl hlediště.
Hudebníci k tanci zahráli mimo jiné i písničku s názvem Kdybych já byl Xindl, Vymaštěnej Inuit, Známka punku nebo již velmi známou skladbu Řiditel autobusu. Nechyběla ani písnička Kdybych byla mrcha nebo píseň o jednom z členů kapely "Johny Macháček".
Po koncertě bylo připraveno mnoho dárkových předmětů, namátkou například odznaky, různá CD nebo trička s logem The Tap Tap.
Myslím si, že koncert se velmi povedl a doufám, že si všichni uvědomili, že i s jakýmkoli omezením se dá žít a že všichni (i přes nějakou "nedokonalost") jsou si rovni.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jára Jára | Web | 2. listopadu 2016 v 14:46 | Reagovat

Krásně napsané. Já se před těmito lidmi skláním až k zemi. Nefňukají a žijí se svým handicapem a ještě dokáží pobavit další lidi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama